פרטי נגישות פיזית לתיבת האיסוף העצמי

תג פור יו רואה חשיבות רבה בהנגשת שרותיה לכלל הציבור.

להסדרי הנגשת תכני האתר של תג פור יש להכנס לתפריט יעודי בממשק ההנגשה של האתר ( סמל ההנגשה המופיע בתחתית ימנית של המסך )

פרטי ההגעה לתיבת האיסוף ניתן למצוא כאן

הגעה עם כיסא גלגלים או עגלת ילדים/תינוקות

לקוחות נכבדים, לצערנו, בשל מגבלות הנדסיות של הבניין הציבורי בו שוכן משרדנו, המעלית המובילה לקומה אינה מותאמת למידות רוב כסאות הגלגלים כמו גם עגלות ילדים ! לקוחות הזקוקים לסוג זה של הנגשה – אנא צרו קשר טלפוני עם תג פור יו תרם הגעה לאיסוף ואנחנו נשמח למצוא פתרון פשוט וזמין לבעיה זו.

חניית נכים

חניית נכים ניתן למצוא בחניון הבניין (חנין מגה – כניסה מהדר 2 ). קיים מעבר מונגש מהחניון לכניסה לבניין. 

כניסה לבניין

כניסה לבניין מחוץ לשעות הפעילות המקובלות ( מ 18:00 בערב עד 07:00 בבוקר ) ובימי שבתון מחייבת הקלדת קוד בן 5 ספרות בקודנית של הבניין. הקודנית ממוקמת על קיר הבניין, ליד הדלת הראשית בגובה כ 150 סנטימטרים מהריצפה. לאחר הזנת קוד הכניסה, הדלת ניתנת לפתיחה בדחיפה קלה ( ילד כבן 5 מסוגל לפתוח ). פתיחת הדלת זמינה לכ 15 שניות מרגע הזנת ספרות קוד הכניסה. בהזנת קוד כניסה תקין הדלת משמיעה קול צפצוף לא חזק.

מעלית הבניין

כאמור, תיבת האיסוף העצמי נמצאת בקומה שניה באגף הדרומי של הבניין. אי לכך, יש להשתמש במעלית דרומית בלבד הנמצאת מאחורי עמדת השומר בלובי הבניין. לאחר מעבר בלדת זכוכית הראשית יש לפנות ימינה ולהמשיך עד סוף המסדרון עד לכניסה למעלית (בצדכם השמאלי). כאמור, פתח דלת המעלית הינו כ 50 סנטימטרים בלבד. בנוסף, היציאה מהמעלית נעשית מדלת אחרת כך שיש צורך בסיבוב של 90 מעלות בתוך המעלית.

 

תיבת האיסוף העצמי

תיבת האיסוף העצמי נמצאת מחוץ לדלת המשרד. גובה וו פתיחת התיבה הינו 160 סנטימטרים מהריצפה. לפתיחת התיבה נדרשת משיכת וו הפתיחה לכוון ימין של 2-3 סנטימטרים בהפעלת כח מסוימת(ילד כבן 5). דלת התיבה נפתחת מלמעלה למטה (אשנב, תיבת דואר) ועלולה להסתיר את תוכן התיבה למסתכלים מלמטה.

התיבה מסומנת בבירור עם לוגו החברה. כמו כן, על התיבה מופיע מספר טלפון נייד ליצירת קשר דחוף