הימנעו מהדברים האלה כדי לשמור על ילדיכם בטוחים בבית!

tag4u מדבקות שם: הימנעו מהדברים האלה כדי לשמור על ילדיכם בטוחים בבית!

במבט ראשון המקום הבטוח ביותר בו ילדכם יכול להיות הוא בבית, אבל זו לא הוכחה שהם לא יכולים להיפגע שם. הדחף לחקור את הבית, הרצון לשחק במשחקים חדשים והסקרנות להגיע לכל דבר אטרקטיבי אפשרי – יכולים לפעמים להוביל את ילדכם למצבים מסוכנים משמעותית. לכן כדי לעזור לכם להבטיח את שלומם של ילדיך האהובים, tag4u הכינה לכם רשימה של כמה כללי בטיחות חשובים בבית. כללים אלה לא רק ישמרו על בטיחות ילדיכם, אלא גם יבטיחו שגם אתם וגם ילדכם תמשיכו לחיות את חייכם ללא פחד או חרדה. בנוסף אנחנו מציעים מגוון מדבקות שם איכותיות לגיל הרך. הקליקו כדי לעבור לחנות האתר.

מניעת התחשמלות

יש לתקן או לזרוק מכשירי חשמל או כבלים חשמליים פגומים. לכסות שקעי חשמל שאינם בשימוש בכיסויים מפלסטיק. להרחיק ילדים צעירים ממכשירים חשמליים ולחנך אותם לגבי החשמל והסכנות הנלוות אליו מוקדם ככל האפשר.

דלתות וחלונות

התקינו שער בטיחותי בכניסה למדרגות ולמרפסות. השגיחו תמיד על ילדכם במדרגות ובמרפסות. יש לנעול חלונות, פתחי חלונות, או לשים מגני חלונות. התקינו זכוכית בטיחותית בחלונות ובדלתות. שמור על מדרגות ומסדרונות נקיים מחפצים מפוזרים ומבלאגן. לעולם אל תשאירו את התינוק על מיטה ללא השגחה. שמרו על דלתות נעולות כדי שילדך לא יברח החוצה.

כלים וחצר

יש להחביא ולנעול כלי עבודה, כמו מסורים ומקדחים, מכסחות דשא וכלים חדים אחרים. וודא שילדך לא לידך כשאתה משתמש בכלי עבודה. נתק ואחסן כלי עבודה בכל פעם שאתה לא משתמש בהם, כולל בהפסקות.

שריפות

גלאי עשן תקינים הן אמצעי זהירות חיוני לבטיחות האש. בבית שלך חייב להיות מותקן לפחות גלאי עשן עובד אחד בכל קומה. ברגע שהאזעקה נשמעת, יש להוציא תחילה את כל הילדים והתינוקות מחוץ לבית כדי להציל אותם אם האש תתפשט במהירות ותחסום את כל דרכי הבריחה.

הרעלה

התקינו מגנים לארונות על כל ארון בו מאוחסנים חומרי ניקוי, כימיקלים או דשנים לגינה. אין לאחסן את המוצרים במכלים המיועדים למזון. אחסנו את כל התרופות בארון נעול. לעולם אל תשאירו מוצרי קוסמטיקה ומוצרי טיפוח בהישג יד.

אזורי שינה של תינוקות

שמרו על עריסת התינוק נקייה מכריות ומצעצועים ככל האפשר. השתמשו בשמיכה קלה אחת ותחבו את החלק התחתון מתחת לקצה המזרן ליצירת כיס. השמיכה צריכה להגיע רק למרכז בית החזה של התינוק שלך, כך שלא ניתן יהיה למשוך אותו מעל ראשו. כשמזג האוויר מתקרר, הלבישו את התינוק בפיג'מה חמה יותר במקום להוסיף שמיכות. או שקלו להשתמש בשקי שינה מיוחדים לתינוקות.

מאכלים וחפצים זעירים

ילדים נמצאים בסיכון להיחנק מסוכריות קטנות, אגוזים, נקניקיות, ענבים, גזר ופופקורן. לכן הרחיקו את המזונות הללו מהישג ידם. וודאו כי חפצים ביתיים קטנים כמו מטבעות, כפתורים, תכשיטים, כדורים קטנים וסיכות, מאוחסנים הרחק מהישג ידו של ילד כדי למנוע חנק. אל תקנו צעצועים עם חלקים קטנים רבים. חפשו תיוג על צעצועים עם חלקים קטנים המזהירים שהם אינם בטוחים לילדים מתחת לגיל 3.

בטיחות במים

במידה והטלפון או פעמון הדלת מצלצלים בזמן שהתינוק או ילדכם הצעיר באמבטיה, הרימו את הילד, עטפו אותו במגבת וקחו אותו אתכם. שימו גדר סביב הבריכה או האגם. כוויות ממים חמים מהווה גם דאגה פוטנציאלית. בדקו את טמפרטורת מי האמבטיה עם היד או עם המרפק כדי לוודא שהמים בטמפרטורה נוחה לפני שמורידים את ילדכם לאמבטיה.

נשקים

וודאו שהנשק לא מאוחסן טעון בתחמושת ונעלו אותו במקום בטוח שאינו נגיש לילדים (לדוגמה: כספות אקדחים, ארונות נעולים). יש ללמד את הילדים על בטיחות הנשק כבר בגיל צעיר.

חיות מחמד

בקשו מהילדים לשמור מרחק מחיית המחמד כאשר היא משמיעה רעשים או מרגישה לא בנוח. אמרו להם לא להפריע לחיית המחמד בזמן שהיא אוכלת, ולא להבהיל אותה בזמן שהיא ישנה. בשום פנים ואופן אין להשאיר את הילד לבד עם חיית המחמד.

תהיו מוכנים למקרי חירום

למדו את היסודות של החייאה כדי להחיות את ילדיך אם הם מתחילים להיחנק או לאבד הכרה. שמור ערכת עזרה ראשונה מוכנה עם תחבושות, קרמים, תחליבי קרם, נוגדי נשיכה וכל מה שנראה לך שיהיה צורך בו בדחיפות.

חשוב לנו מאוד שכל בית יהווה סביבה בטוחה לכל תינוק ולכל ילד. הילדים הם יצורים סקרנים ביותר ויכולים לסבך את עצמם בצרות בקלות ואף להיפגע. לכן הכרחי מאוד לשמור על כללי הבטיחות האלה.

לנוחיותכם, מעבר לחנות מדבקות השם הצבעונית שלנו. אנו מציעים מגוון רחב של מדבקות שם לגיל הרך. שווה לבדוק!

מאמרים נוספים שיעניינו אותך