להכיר חברות אימהות בתקופת מגיפה? בהחלט אפשרי!

הבלוג של tag4u מדבקות שם - להכיר חברות אימהות בתקופת מגיפה? בטח שאפשר!

אימהות טריות, איך אתן מחזיקות מעמד בתקופת המגיפה? מרגישות בודדות? אל דאגה! אנחנו ב-tag4u סידרנו לכן טיפים איך להכיר אימהות בדיוק כמוכן! לנוחיותכן מעבר לחנות שלנו עם מדבקות שם. שווה לבדוק.

עם חיסוני הקורונה בעיצומם, כולנו כבר מלאים בתקווה שסוף כל סוף נחזור לחיים הישנים שלנו ונצא אל העולם. אבל עד אז, אימהות חדשות סובלות מהבדידות ומחוסר התמיכה שהן צריכות. הן משתוקקות לתקשורת עם אימהות אחרות שיבינו אותן, צריכות לשתף חוויות וקשיים שהן עוברות זו עם זו.

בעקבות הריחוק החברתי והפנדמיה, להכיר אנשים נשמע כמו משהו קצת בלתי אפשרי, נכון? אז זהו, שלא! הטכנולוגיה של היום מאפשרת לנו הרבה מאוד דברים, ויצירת חברויות חדשות זה חלק מהעניין. אל חשש. דעו שאתן לא לבד. הרבה אימהות נמצאות במצב שלכן, והרבה מאיתנו היו שמחות אם הייתן מתחילות איתנו שיחה. אז מה אתן יכולות לעשות בתור התחלה?

התחילו שיחה על הספסל בפארק

אתן מוציאות את הילדים לטיול בפארק הקרוב. וודאי יצא לכן להיתקל באימהות אחרות. למה שלא תיזמו איתן שיחה? נסו להתחיל ב"בני כמה הילדים שלך?" או "איך קוראים להם?" ואתן תראו איך השיחה מתחילה לזרום (או לא. אבל תלוי בכם). אם הכל הלך טוב ונהנתן מהחברה אחת של השניה, תבקשו ממנה את המספר שלה. תוכלו לקבוע פגישות בין הילדים שלכן בהן תהיו נוכחות גם.

הכירו את השכנות

אתן תופתעו לגלות כמה אמהות גרות באזור שלכן. אם אתן פוגשות את השכנה עם הילדים שלה בחדר המדרגות, אל תתביישו לומר לה שלום (הכל במרחק של 2 מטרים כמובן). מי יודע איזו חברות אתן יכולות ליצור מ"היי" אחד פשוט?

הבלוג של tag4u מדבקות שם - להכיר חברות אימהות בתקופת מגיפה? בטח שאפשר!

חברות של חברות

יכול להיות שכבר יש לכן חברות, פשוט לא אימהות. אבל למה שלא תשאלו אם הן מכירות עוד אימהות באזור? זאת אופציה ממש טובה כאשר יש חברה משותפת וככה אפשר ליצור נושאי שיחה ביותר קלות. למה שלא תנסו? שלחו הודעה ואולי משם תתפתח חברות לחיים.

תאמינו או לא, גם חברויות דרך האינטרנט יכולות להיות משמעותיות

הצטרפו לקבוצות מקומיות בפייסבוק. היום בפייסבוק יש קבוצות לכל דבר קטן, כך שאם אתן למשל אימהות שגרות בראשל"צ, תבדקו את קבוצת הפייסבוק של האימהות מהעיר שלכן. אתן כמעט תמיד תוכלו למצוא מישהי שרוצה לצאת להליכה! בנוסף, תוכלו לעקוב אחרי אימהות אחרות ולראות מה הן עושות עם החיים שלהן. זה יכול להיות מאוד מעניין וגם מעורר השראה.

חפשו מפגשים של אימהות בזום. זאת אופציה ממש כיפית כי אפשר למצוא מפגשים של אימהות שחולקות תחומי עניין משותפים יחד איתכן. אלה יכולים להיות מפגשים של שעת כושר בבית, או אולי תחביב נחמד ויצירתי. היינו מתחילים מלחפש דרך איוונטים בפייסבוק. תמצאו את הקבוצה המתאימה ביותר עבורכן.

מעוניינת להכניס את הילדים לפעוטון? לפני כן מומלץ מאוד לקנות סט מדבקות עם שם! נסי את קומבו הפעוטון של מדבקות שם.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך