סובלים מהריחוק החברתי? ריכזנו כמה פעילויות שיעסיקו את הילדים בבית

יש המון פעילויות כיפיות וחינוכיות בבית שתוכלו לערב בהן את הילדים ולהעסיק אותם בתקופת הריחוק החברתי. כך הם יוכלו ללמוד כישורים חדשים לחיים, ועל הדרך להכין יצירות מופת למען הזיכרונות המתוקים. (ובשביל שכל אחד ידע למי היצירה שייכת, יש לנו באתר מגוון יפהפה של מדבקות שם צבעוניות וכיפיות כדי להוסיף חותמת אישית!) להלן רשימה של 5 פעילויות מומלצות שתוכלו לעשות עם הילדים בבית.

פעילות בישול בבית עם הילדים. tag4u מדבקות שם

1. בישול

הביאו אותם למטבח כדי להכין את המאכלים האהובים עליהם. הבישול הוא אחת הפעילויות הטובות ביותר לבידור של הילדים והוא מעסיק את הידיים ואת הראש שלהם. זו מיומנות מעולה שהם יכולים לרכוש ולעזור להכין את הארוחה שלהם – שתי ציפורים במכה אחת עבור ההורים! תוכלו למצוא מגוון של מתכונים טעימים ביו-טיוב בתור התחלה. מי יודע, אולי הילד שלכם יהפוך לשף של הבית יום אחד!

2. ביטוי רגשות בציור

אם יש משהו שהילדים ממש אוהבים, במיוחד בגילאים הצעירים יותר, זה לצייר! כדי להוציא את המקסימום מכך, תנו להם לצייר תמונות של דברים שמשמחים אותם ומעודדים אותם, בין אם זה להוציא את הכלב לטיול או לצפות בסרט האהוב עליהם עם אמא ואבא. היצירות שלהם שתתלו על המקרר לא רק יהיו בשביל היופי, הם גם יזכירו לכם מה תוכלו להציע להם לעשות כשהם מרגישים קצת עצובים. אם בא לכם לגרום לילד להרגיש מיוחד כשהוא מצייר, למה שלא תתנו לו עפרון מיוחד המקושט במדבקה עם השם שלו? אצלנו תוכלו למצוא מדבקות שם צבעוניות שהילד שלכם בוודאות יאהב.

3. ערב סרטים בבית

ארגנו חווית קולנוע בבית. שימו סרטים שהילדים אוהבים, הכינו פופקורן, חטיפים, כבו את האורות, הושיבו אותם על הספה ותתחילו בהקרנה! הפעילות הזאת תספק לילדים (וגם לכם) הנאה ובידור של כמה שעות טובות. והכי טוב זה שלא צריך לשלם על כרטיסים!

4. עודדו יצירתיות בכתיבה

הציעו לילד לכתוב מכתב למישהו שהוא אוהב ו/או מתגעגע אליו! בתקופת הסגר וימי הקורונה, מאוד קשה עבור הילד לא לראות את החברים שלו או את סבתא וסבא. אז תנו להם להביע את היצירתיות שלהם ואת הרגשות שלהם בכתיבה. זאת לא רק דרך טובה להביע רגשות, אלא זה גם יגרום לנמען להרגיש מיוחד. כל אחד ישמח לקבל מכתב אישי שנכתב ביד! כך הילדים גם מתרגלים את כישורי השפה שלהם באיות ובכתיבה עם היד. התאימו אישית את המכתב עם אחת ממדבקות השם שלנו ולגרום לנמען להרגיש אקסטרה מיוחד.

5. חפש את המטמון

'חפש את המטמון' היא פעילות נוספת מעולה שיכולה לבדר ילדים במשך שעות. למי שלא מכיר את המשחק – יש להחביא חפץ במקום נסתר בבית (אותו חפץ הוא המטמון). לאחר מכן מכינים פתקים שכוללים חידות, רמזים או משימות, שעוזרים למשתתפים להגיע לפתק אחר פתק. זה ממשיך כך, עד שהם בסופו של דבר מגיעים אל המטמון. 'חפש את המטמון' זו דרך נהדרת להעסיק את ילדיכם, וזה ייתן לכם קצת זמן לנשום ולהתעדכן בסדרה האהובה עליכם.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך