מדבקות לסימון חפצים וטקסטיל

מדבקות שם אישיות בעיצוב אישי הן דרך שיווקית נפלאה לפרסם את העסק שלכם ולמשוך את תשומת ליבם של לקוחות פוטנציאליים. אתם יכולים להשתמש בהן כתוויות ולהדביק אותן על המוצרים שלכם – מדבקות שם אישיות , או להדביק אותן במגוון מקומות מפתיעים, בתור גימיק פרסומי.

שימושן העיקרי של מדבקות שם אישיות:

•מדבקות שם משמשות כעזר טכני עבור ניהול מלאים מכל הסוגים: מסימון סחורה ועד סימון קלסר בארכיב של המשרד. 

•מדבקות סימון נועדות לסמן מחירים על מוצרים ברשתות שיווק ובחנויות ויכולות גם לספק מידע על המוצרים הללו במידה ויש מידע שמשתנה. 

•מדבקות משמשות ככלי פרסומי ושיווקי, מעין גימיק או מוצר פרסום, שמסייע למשוך את תשומת ליבם של הצרכנים אל מוצר, אל אירוע או אל בית עסק כלשהו. 

•מדבקות שם אישיות, בעיצוב אישי הן מתנות מקוריות לימי הולדת, לשמחות או לסתם יום של חול שבו רוצים להפתיע את הילדים או חברים עם מתנה מדליקה. 

•באמצעות תגיות שם לסימון חפצים וביגוד שונים כגון: מדבקות שם לבקבוק לתינוק, בקבוק מים, תיק,ספרים ומחברות, עטים, עפרונות, נייד, מעיל, כובע, קופסאות אוכל, סדינים ושמיכות לידי הגן ועוד. בנוסף ניתן לעצב מדבקת שם לילד שאלרגי. כגון : רועי אלרגי לבוטנים. וכו׳

מדבקות חזקות ואיכותיות נפוצות בקרב בעלי עסקים שמנהלים מלאי, משרדים וארכיונים, רשתות שיווק וחנויות קטנות או גדולות, בעלי עסק עם מוצר לשווק, אנשי מכירות שרוצים למשוך לקוחות, הורים שמארגנים יום הולדת, מתנה ליולדת, מתנה לילד/ה, לילדי הגן, בית הספר, חיילים, מדבקות למטבח, מחנות קיץ ועוד…

·

מאמרים נוספים שיעניינו אותך